Witaj w Społeczności Young Living. Jest nas prawie 6 milionów, w ponad 40 krajach, na wszystkich kontynentach.  Niektórzy z nas są trenerami zdrowia i nauczycielami olejków eterycznych, inni jako dystrybutorzy prowadzą swój własny biznes, jeszcze inni stosują olejki eteryczne dla własnych potrzeb. 

 

Olejki Young Living to nie tylko światowy lider 100% naturalnych, ekologicznych olejków o najwyższej klasie tzw "therapeutic grade", ale także styl życia, misja i pasja, przyjaźnie i podróże...

Ja także jestem niezależnym dystrybutorem Young Living. Organizuję polską społeczność, edukuję, szkolę. 

Zarejestrój bezpłatne konto na platformie Young Living i rozpocznij przygodę życia jako dystrybutor lub użytkownik najczystszych terapeutycznych olejków na świecie. 

​Oto, czego możesz spodziewać się wstępując do polskiej społeczności Young Living:

 

1. porady dotyczące korzystania z olejków dla utrzymania lub przywrócenia równowagi zdrowia oraz uwolnienia środowiska domowego od toksycznej chemii.

2. wsparcie w prowadzeniu własnego biznesu.

 

3. dostęp do stale rozwijanej, unikalnej bazy wiedzy olejkowej oraz do aplikacji na telefony komórkowe w języku polskim, która jest kompletnym kompendium wiedzy i leksykonem olejków eterycznych Young Living. 

 

4. udział w spotkaniach i konferencjach, wizyty na farmach i plantacjach w Europie i Stanach Zjednoczonych, wolontariat w międzynarodowych projektach Fundacji Gary'ego Younga

 

 

 

 

W ciągu 24 godzin od rejestracji konta otrzymasz wsparcie wybranego Trenera Young Living, który pomoże Ci podjąć kolejne kroki dystrybutora lub użytkownika olejków Young Living.

Witaj w świecie Przyjaźni i Zaufania!  Wszystkiego Pachnącego:)